Кушнір Леонтій Дмитрович

- кандидат медичних наук, доцент.
 
Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, співавтор 12 навчальних посібників. Опубліковано 173 наукових праці, серед них: 5 методичних рекомендацій, 2 інформаційних листи, отримано 5 патентів України на винахід та 12 рацпропозицій.
Народився 2 вересня 1947 року. У 1973 році закінчив Чернівецький медичний інститут. У 1974 році закінчив інтернатуру зі спеціальності "Терапія" при Сторожинецькій ЦРЛ. З 1974 по 1979 рік працював дільничним лікарем І міської лікарні м.Чернівці. З 1979 по 1986 - лікар-гастроентеролог та завідувач гастроентерологічним кабінетом міської поліклініки № 1. В цей же час закінчив заочну аспірантуру під керівництвом професора Самсон О.І. У 1984 році успішно захистив кандидатську дисертацію на тему "Особливості функціонально-морфологічного стану слизової оболонки шлунка в динаміці реабілітаційно-етапного лікування". З 1986 року - асистент, а з 1990 року - доцент кафедри факультетської терапії Чернівецького медичного інституту.
Відповідальний за проведення навчально-методичної роботи на кафедрі. Проводить навчальну роботу зі студентами VI курсу.
Консультант пульмонологічного відділення ОКЛ та пульмонологічного кабінету обласної консультативної поліклініки.
Напрямок наукової роботи - вивчення особливостей клінічної картини, діагностики і лікування поєднаної патології органів травної системи та органів дихання.
Comments