Оліник Оксана Юріївна

- кандидат медичних наук,асистент,
лікар-терапевт І категорії.
Закінчила Буковинську державну медичну академію у 2004 році. У 2005 році захистила магістерську роботу.
З 2005 по 2009 рік - аспірант кафедри. На кафедрі працює з 2006 року. У 2010 році захистила кандидатську дисертацію "Патогенетичне обгрунтування диференційованого лікування пептичної виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, поєднаної з цукровим діабетом". Відповідальна за проведення навчально-виховної роботи з іноземними студентами на кафедрі. Головний куратор медичного факультету No.1.
Наукові інтереси - особливості перебігу, діагностики та лікування
уражень органів травлення у хворих на цукровий діабет, варіанти перебігу системних захворювань сполучної тканини, ревматоїдного поліартриту, використання сучасних лікарських засобів для лікування ревматичних захворювань. Автор 50 наукових праць: 13 статей у журналах, 2 патентів України на корисну модель, 5 раціоналізаторських пропозицій, співавтор
2-ох навчальних посібників. Проводить лікувально-діагностичну роботу в ревматологічному відділенні обласної клінічної лікарні. Консультує хворих у відділеннях лікарні та обласній консультативній поліклініці. Лауреат Премії Кабінету Міністрів України за внесок молоді у розбудову держави.
Comments