Патратій Марина Володимирівна

 
- кандидат медичних наук, доцент.
 
Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, доцент, лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії, куратор гастроентерологічного відділення обласної клінічної лікарні.
Народилася 4 квітня 1959 року в м.Харків. У 1982 році закінчила з відзнакою Чернівецький медичний інститут.
У 1982- 1983 роках - лікар-інтерн госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни. З 1983 по 1991 рік - лікар гастроентерологічного відділення обласної клінічної лікарні м.Чернівці. У цей же час виконала кандидатську дисертацію "Реабілітаційно-етапне лікування хронічного невиразкового коліту з урахування дисбактеріозу товстої кишки" під керівництвом професора Олени Іларіонівни Самсон. З 1991 по 1997 рік - асистент, а з 1998 року - доцент кафедри факультетської терапії.
Співавтор 6 навчальних посібників. Опубліковано 118 наукових робіт, серед них: дві монографії, 20 статей у журналах, 2 методичних рекомендації, 3 інформаційних листи, отримано 2 патенти України на винахід та 8 рацпропозицій.
На кафедрі відповідає за проведення навчальної та консультативної роботи з лікарями-слухачами передатестаційних циклів та циклів тематичного удосконалення.
Основний напрямок наукової роботи - вивчення особливостей дисбактеріозу кишечнику у хворих з різноманітною патологією внутрішніх органів.
Comments