Вакансії

Якщо Ви цілеспрямований, організований, ініціативний, дипломатичний, вмієте оперативно приймати рішення і нести за них відповідальність - Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» запрошує на роботу інженера з охорони праці.

Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та стаж роботи на посадах керівників нижчого рівня не менше 5 років.

березень 2019 року


Знайди омріяну роботу сьогодні!

Якщо у Вас є явні організаторські та лідерські якості, Ви вмієте правильно вести діалог, любите дізнаватися нове, та вмієте знайти застосування отриманій інформації, то, без сумнівів, Вам варто стати висококласним фахівцем відділу міжнародних відносин Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Ця робота має багато переваг, основними з яких є тісні зв'язки та контакти із міжнародними центрами, навчальними закладами, участь у роботі міжнародних конференцій, зустріч іноземних делегацій, відрядження в т.ч. за кордон та можливість спілкування з різними цікавими людьми…

Важливими навичками в роботі є знання іноземних мов, вміння вести ділові переговори, робота з комп’ютером, володіння технікою перекладу документів.

Вимоги: вища освіта (бакалавр, спеціаліст, магістр)

Спеціальність: іноземні мови, міжнародні зв’язки.
  
11.01.2019 р.   
  


Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» запрошує на роботу провізорів та фармацевтів для викладацької роботи
Ваші резюме просимо надсилати на електронну адресу: resume@bsmu.edu.ua
або за адресою: м. Чернівці, площа Театральна, 2, відділ кадрів 4-ий поверх;
тел. (0372) 52-52-43  
01.02.2018 р.


Запрошуємо для наукової та педагогічної роботи  лікарів - психіатрів та медичних психологів.  Свої резюме просимо надсилати на електронну адресу відділу кадрів, або за адресою площа Театральна, 2 відділ кадрів, 4-ий поверх. 
(Перевага надається особам із науковим ступенем). 


Буковинський державний медичний університет запрошує на науково-педагогічну роботу лікарів-стоматологів, які мають ступінь кандидата наук на посаду асистента кафедри терапевтичної стоматології та кафедри ортопедичної стоматології .
Ваших резюме чекаємо за адресою resume@bsmu.edu.uaБуковинський державний медичний університет
пропонує роботу лікарям-стоматологам у яких є бажання присвятити себе науково-педагогічній роботі, передати свій досвід і знання студентам, які опановують професію лікаря-стоматолога.

Вимоги до претендентів:

 

 - вища стоматологічна освіта

 - наявність лікарської категорії

 

Ваших резюме чекаємо за адресою: resume@bsmu.edu.uaДля правильного оформлення резюме рекомендуємо дотримуватися необхідних норм під час його написання:Резюме – це документ, в якому коротко викладаються особисті, освітні та професійні відомості про особу. 

Резюме повинно бути детальним і водночас лаконічним.

1. Формулюйте свою мету зрозуміло, чітко (вкажіть посаду на яку ви претендуєте) ;

2. Намагайтесь вжити більше фахових слів, що відповідають посаді, яку ви хочете обійняти;

3. Для кожного конкретного конкурсу складайте окреме резюме.

4. Намагайтесь не вживати такі слова, як “я”, “ми”. Замість них вживайте на початку речення активні дієслова: організував, створив, керував, вивчав, обізнаний з….

Якщо ви обіймаєте не надто високу посаду, то під час складання резюме краще зосередитися на великому досвіді роботи й набутих навичках.

Реквізити документа:

Назва виду документа

Текст, що містить таку інформацію:

Домашня адреса, телефон, e-mail;

Прізвище, ім’я, по батькові;

Мета написання документа;

Особисті данні (дата народження, сімейний стан);

Відомості про освіту (повне найменування всіх навчальних закладів, у яких довелося вчитися; ступінь володіння іноземними мовами;

Відомості про професійний досвід (яку посаду обіймаєте зараз, попередні посади, із зазначенням стажу роботи);

Відомості про публікації (якщо потрібно);

Інша інформація на вимогу роботодавця.

Дата