Зуб Лілія Олексіївна

Професор кафедри, доктор медичних наук.
 
Співавтор 6 навчальних посібників. Опубліковано 137 наукових робіт, серед них: 48 статей у журналах, 2 методичних рекомендації, 3 інформаційних листи, отримано 6 патентів України на винахід та 12 рацпропозицій.
Під керівництвом професора Зуб Л.О. виконуються 4 кандидатські дисертації, виконана 1 магістерська кваліфікаційна робота.
У 1996 році захистила кандидатську дисертацію на тему "Клініко-патогенетичне обгрунтування призначення препаратів гіркокаштану звичайного у хворих на хронічний гломерулонефрит". У 2007 році захистила докторську дисертацію "Диференційована імунотерапія хронічного гломерулонефриту".
ЛІкар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, лікар-нефролог вищої кваліфікаційної категорії.
Член спеціалізованої вченої ради за спеціальністю "Нефрологія" при ДУ "Інститут нефрології АМН України".
Основні наукові інтереси - диференційована імунотерапія гломерулонефритів, діагностика і лікування патології нирок при системних захворюваннях сполучної тканини, ревматоїдному поліартриті.
Відповідальна за проведення навчально-методичної роботи зі студентами фармацевтичного факультету та курсів тематичного удосконалення лікарів "Актуальні питання нефрології", "Фізіотерапія в практиці сімейного лікаря", підготовку лікарів-ординаторів з фаху "Фізіотерапія".
Comments