Новини та оголошення

До уваги співробітників університету:

ВР України ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 (далі — Закон про запобігання коронавірусу).

Можна надавати відпустку без збереження зарплати за угодою сторін до нормалізації ситуації (ч. 3 ст. 84 КЗпП, ч. 2 ст. 26 Закону «Про відпустки»). Підстава — факт встановлення Урядом карантину. У працівника залишиться можливість отримати за потреби ще 15 к. д. відпустки без збереження зарплати.

Статтю 84 КЗпП і статтю 26 Закону про відпустки доповнили відповідною нормою.

Цитуємо нову редакцію статті 26 Закону «Про відпустки»: «Стаття 26. Відпустка без збереження заробітної плати за згодою сторін:

За сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік. У разі встановлення Кабінетом Міністрів України карантину, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», термін перебування у відпустці без збереження заробітної не включається у загальний строк, встановлений частиною першою цієї статті»


До уваги співробітників університету:   

 На сайті Пенсійного фонду функціонує веб-портал, який дозволяє отримати ряд послуг “не виходячи з дому” не тільки пенсіонерам, а й всім громадянам України.

    На Порталі Ви можете отримувати інформацію про свій страховий стаж, про розмір заробітної плати, з якого сплачено єдиний соціальний внесок, пенсіонери можуть записатися на прийом до Пенсійного фонду на певні дату і час, отримати доступ до своєї електронної справи, звернутися із заявою, а також отримати ряд інших послуг.

    А активізована Вами функція смс-інформування – повідомить про те, як формується персональний страховий стаж, як сплачує внески роботодавець, про призначення (перерахунки) пенсії.

Для ознайомлення з повним переліком послуг, перейдіть за посиланням: https://portal.pfu.gov.ua/


До уваги співробітників університету: 

У розділі "Нормативно-правова база" в новій редакції опубліковано Положення про порядок проведення конкурсного відбору та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників Вищого державного навчального закладу України "Буковинський державний медичний університет"

із змінами затвердженними Вченою радою університету 22.11.2018 року (протокол № 4) введеного в дію наказом №03-О від 23 листопада 2018 року, у якому:

- в Розділі І внесені зміни відповідно до нової редакції Закону України "Про вищу освіту" (нормативно-правова база)

- в Розділі ІІ змінено процедуру обрання декана факультету.


До уваги завідувачів кафедр: 

У розділі "Нормативно-правова база" опубліковано Положення про порядок проведення конкурсного відбору та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників Вищого державного навчального закладу України "Буковинський державний медичний університет"

У зв’язку із виникненням непередбачуваних ситуацій щодо продовження строків трудових договорів науково-педагогічними працівниками, просимо Вас на найближчому засіданні кафедр ознайомити усіх науково-педагогічних працівників під підпис із Положенням про порядок проведення конкурсного відбору та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників Вищого державного навчального закладу України "Буковинський державний медичний університет"  затвердженним вченою радою університету 22.06.2015 року, у якому п. 1.11 абзац другий передбачена процедура продовження трудового договору з науково-педагогічним працівником, термін подачі заяв на продовження терміну роботи та інше. 

Пропонуємо для ознайомлення!!

У розділі "Нормативно-правова база" опубліковано новий порядок присвоєння вчених звань від 14.01.2016 року

Шановні колеги! 

Інформуємо вас, що у зв’язку із прийняттям постанови Кабінету міністрів України  № 413 від 17.06.2015 року "Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу " заяви на прийом на роботу   будуть прийматися не пізніше, як за п’ять днів до дати виходу на роботу. Відділ кадрів не розглядатиме заяви, що не відповідають вказаним нормам.